Facebook

Джинсовий одяг, що забезпечує захист від опромінювання

Бренд GARCIA і компанія RADYGO випустили нову колекцію джинсового одягу, що забезпечує захист від опромінювання.

Технологія «Smart Pocket» дозволяє запобігти негативному впливу смартфонів.

Ми живемо у світі де таке поняття, як «смарт» грає важливу роль: ми користуємося смартфонами, носимо смарт-годинники та їздимо на автоматичних смарт-автомобілях. Однак, ми не завжди усвідомлюємо потенційну загрозу всього того, що має приставку «смарт». Наприклад, опромінення  смартфонів збільшує ризик імпотенції або розвитку злоякісних пухлин. Саме з цієї причини бренд GARCIA і компанія RADYGO, яка прагне зробити світ «радіаційно-безпечним», випустили колекцію джинсового смарт-одягу GARCIA x RADYGO. Завдяки використанню у цій колекції технології «RADYGO Smart Pocket®», ви можете захистити себе від шкідливого випромінювання смартфонів без втрати покриття. Це смарт-рішення дозволяє захистити усю сім'ю від впливу випромінювання.

Щит проти випромінювання

Технологія «RADYGO Smart Pocket®» використовується у колекції джинсового одягу для чоловіків, жінок та хлопчиків. Підкладка кишень виготовляється з так званого «срібного» нейлону та повітропроникної бавовни. Така комбінація матеріалів створює щит, що забезпечує захист від випромінювання штучних джерел енергії, таких як смартфони та ноутбуки. Результати дослідження, проведеного дослідницьким агентством TNO, показали, що використання технології «RADYGO Smart Pocket®» у одязі дозволяє на 99,9% зменшити шкідливий вплив випромінювання. Зі слів Марка Хоммельберга, президента компанії GARCIA: «GARCIA є голландської сімейною компанією, яка спеціалізується на одязі для чоловіків, жінок та дітей, тобто всієї родини у цілому. Сім'я є основним пріоритетом у всіх наших починаннях. Захист є невід'ємною частиною такої політики компанії. Саме тому така співпраця є дуже важливою для нас».

Колекція

Колекція включає різні предмети одягу: кілька моделей джинсів, шорти та чіноси для чоловіків, джинси для хлопчиків та жіночі джинсові куртки.

«Чоловіки часто носять смартфон у кишені брюк, у той час як жінки використовують для цього кишеню пальто. Звідси і з'явилася така структура колекції» - говорить Хоммельберг. Колекція GARCIA x RADYGO з’явиться 1 лютого 2019 року у всіх торгових точках компанії GARCIA по всьому світу (включаючи Україну) та онлайн-магазині GARCIA в Україні.

Про компанію «GARCIA»

Пристрасть до моди та джинсів є основною рушійною силою міжнародної сімейної компанії GARCIA. Цей бренд був заснований у 1972 році у м. Урбанія, Італія. Мауріціо та Ізабелла Гарсія займалися виробництвом джинсів на невеликій фабриці, розташованій у так званій «Італійській джинсовій долині». Через кілька років їх компанія об'єдналася з іншою голландською компанією під однойменним брендом. На сьогодні компанія має торгові точки у 35 країнах, та штат її співробітників перевищує тисячу осіб на території Європи. Компанія здобула відоме ім'я у світі міжнародної моди. Італійська пристрасть та голландська підприємливість дозволяють бренду GARCIA займати гідне місце у світі моди. У основі цього бренду лежить особлива любов до джинсової тканини.

Про компанію «RADYGO»

Компанія «RADYGO» виникла як відповідь на зростаючу потребу у безпечному використанні мобільних засобів. Компанія «RADYGO» дозволяє брендам одягу захищати життєво важливі частини тіла своїх клієнтів від випромінювання мобільних телефонів завдяки використанню технології «Smart Pocket®». У своїй продукції компанія «RADYGO» демонструє смарт-стиль, що дозволяє вам та вашим дітям постійно взаємодіяти з мобільними пристроями.