Facebook

Обмін та повернення

Якщо вам не підійшла модель і розмір, ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів з дня покупки.

Для отримання реквізитів і документів для оформлення обміну / повернення зв'яжіться з нами по телефону +38 (073) 100 19 72 або напишіть на пошту [email protected]. У разі повернення / обміну витрати на зворотну доставку несе клієнт. Якщо ви плануєте робити обмін, стиліст контакт-центру зарезервує для вас товар і відправить його після отримання повернення.

ВИМОГИ ДО ТОВАРІВ, ЩО ПІДЛЯГАЮТЬ ПОВЕРНЕННЮ 

Для повернення вам необхідно надати товар в його первісному вигляді: без пошкоджень і слідів використання, з оригінальними лейбами, бирками і в оригінальній упаковці. Поверненню не підлягають: білизна. Правила повернення товарів, придбаних в інтернет-магазині Wearegarcia.com.ua, регулюються Законом України «Про захист прав споживачів». Ми залишаємо за собою право не приймати повернуті товари, якщо вони були доставлені на наш склад після закінчення 14-денного терміну, або якщо стан товарів відрізняється від того, в якому ви їх отримали.

ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

Після отримання повернення і підтвердження, що вимоги до товару, який повертається, дотримані, ми повернемо вам гроші на вашу банківську карту.