Facebook

Скільки видів чоловічих джинсів ви знаєте?

Як мінімум одні джинси знайдуться в гардеробі кожного сучасного чоловіка, незалежно від його віку, сфери діяльності, інтересів, уподобань і стилю. Найчастіше ж таких пар – кілька, на різні випадки та під різний одяг.

Джинси – один з найбільш універсальних і популярних елементів гардероба. Вони підходять не тільки для повсякденного носіння, але і для більш елегантного смарт-кежуал. Іноді навіть офіційний робочий дресскод допускає замість класичних костюмних брюк – прості прямі джинси темного або чорного кольору.

Спочатку прерогатива матросів і робітників, джинси за кілька десятиліть завоювали весь світ. Спершу вони вкоренилися в неформальній молодіжній моді, але вже незабаром стали неймовірно популярними у всіх колах.

Основні різновиди

Основні види джинсів відрізняються в першу чергу посадкою і кроєм штанин. Хоча кожен виробник має свої особливості і фішки, можна виділити кілька основних фасонів:

 - Класичний крій. Це традиційні прямі джинси, перший і універсальний сучасний варіант. Вони досить вільні, щоб відчувати себе комфортно, не тиснуть і не обмежують рухи. Класичні джинси із середньою посадкою підходять усім, незалежно від фігури. Кольори, в основному, такі ж традиційні – відтінки синього з характерною джинсовою фактурою.

 - Скінні. Облягаючі джинси можуть бути екстремально вузькими або менш кричущими напівприлягаючими, в залежності від крою. Найчастіше шиються з заниженою талією, хоча зараз можливі варіанти. Вони сидять точно по нозі та поступово звужуються донизу. Це досить щільна модель, що пасує високим та струнким. Скінні – вже довгий час невід'ємний атрибут підліткової моди. Носяться вони з таким же прилягаючим верхом або на контрасті – з демонстративно об'ємним.

 - Кльош. Зустрічається набагато рідше за класику, але останнім часом знову входить в моду. Джинси розширюються від стегна або від коліна. При цьому розширення штанини може варіюватися від практично непомітного до величезного, що нагадує моду хіппі. Варіація кльошу – буткат. Вони сидять на стегнах щільніше за класичні, але розширюються донизу. Найчастіше буткати носять з масивним взуттям.

 - Вільний крій. Відрізняється від кльошу шириною штанини від стегна до коліна і посадкою. Зазвичай має збільшену талію та може носитися вище. Підходять для всіх, хто цінує винятковий комфорт і віддає перевагу речам, що не утрудняють рухів навіть при активному способі життя.

Незвичайні моделі

До більш сучасних і менш класичних моделей можна віднести наступні:

 - Мішкуваті джинси. Широкі і просторі по всій нозі. Сюди ж можна віднести популярний останнім часом оверсайз.

 - Карго. Відрізняються вільним кроєм, зазвичай мають великі кишені по обидва боки або вище коліна. Походять від військових брюк-карго, так що в основному фарбуються у відтінки хакі.

 - Рвані джинси. Дірки, розрізи, потертості і вибілені плями регулярно повертаються в моду.

 - Кольорові джинси. Крім класичних, чорних і білих, в різний час популярні джинси пастельних, глибоких темних або яскравих та насичених кольорів, і навіть принти, малюнки, металік, градієнт або відлив.

 - Джинси з довгим гульфіком. Смілива і екстравагантна модель, яка, тим не менш, знову і знову повертається на вулиці.

 - Укорочені джинси. Тренд останніх років. Бувають просто укороченими вище щиколотки, з манжетами або декоративними одворотами.

А підібрати і придбати модні, стильні та практичні чоловічі джинси можна в каталозі «Garcia Jeans». У нас – тільки найкращі моделі відмінної якості і за доступною ціною!