Facebook

Пальто vs Куртка. Що краще обрати на зиму?

Незважаючи на всі хитрощі модних дизайнерів у вигадуванні різноманітних фасонів і нестандартних трендів, деякі речі роками залишаються актуальними.

Вічний вибір між пальто і курткою – регулярне питання, яким кожен раз задаються модниці з настанням холодів.

Насправді все набагато простіше, якщо відразу визначитися з пріоритетами щодо верхнього одягу.

Куртка підійде:

 - Активним модницям, яким потрібно за день встигнути побувати скрізь і всюди;

 - Тим, хто постійно їздить громадським транспортом в годину пік;

 - Батькам маленьких дітей, з якими проходить весь вільний час;

 - Власникам тварин, особливо – собак, які вітають господарів, стаючи на задні лапи;

 - Початківцям водіям, які поки невпевнено почувають себе на водійському місці.

Пальто підійде:

 - Тим, для кого елегантність – не тільки перевага, а й потреба за рахунок способу життя;

 - Тим, хто вважає за краще пересуватися по місту пішки або на таксі;

 - Тим, кому не потрібно їздити в годину пік в громадському транспорті;

 - Модницям, які люблять постійно доглядати за одягом, чистити його та обробляти спеціальними захисними складами;

 - Людям, що полюбляють розмірений, спокійний спосіб життя.

Модні компроміси

Є і компромісні варіанти. Уже давно не потрібно вибирати між двома крайнощами, адже елегантні сучасні куртки можуть нічим не поступатися дорогим пальто, а легкі повсякденні укорочені пальта такі ж практичні і зручні. Деякі з них можуть бути ледь довшими за піджак.

Ще один цікавий сучасний тренд – пальто і куртки оверсайз. Це великі, вільні і просторі речі з додатковими об’ємами і зміщеною лінією плеча. Вони добре виглядають з облягаючим низом: вузькими джинсами або спідницею-олівець.

Якщо ж куртка давно остаточно і безповоротно вкоренилася в повсякденному зимовому гардеробі, але іноді потрібно щось більш елегантне і витончене, без покупки пальто не обійтися. Тоді краще звернути увагу на класичну модель, яка роками не втрачає актуальності і завжди залишається модною, нарівні з маленьким чорним платтям.

Проблеми вибору

Основні рекомендації при виборі пальто або куртки одні й ті ж:

 - Якість. Потрібно звертати увагу на матеріал та наповнювач, щоб одяг був теплим та рятував від вогкості. Слід пильно вивчати етикетки. Краще гріють натуральні матеріали і сучасні синтетичні наповнювачі.

 - Терпіння. Краще витратити більше часу на пошуки, але знайти той самий варіант, адже зимовий верхній одяг зазвичай вибирається не на на один сезон і не на один рік. Звичайно, це витратно, але воно сповна окупиться.

 - Багатошаровість. Потрібно враховувати, що під верхній одяг завжди надягається ще кілька шарів речей. Навіть найбільш приталені та облягаючі моделі повинні бути достатньо вільними для об'ємних светрів і кофт.

 - Фігура. Фасон потрібно підбирати індивідуально, з урахуванням зросту, пропорцій, типу фігури. Якщо заздалегідь визначитися, які моделі підходять під типаж, можна значно заощадити час, відразу відсіваючи непотрібне.

 - Зручність. Не потрібно забувати про застібки, кишені та інші дрібниці, від яких залежить практичність і функціональність верхнього одягу.

 А щоб оновити гардероб, звертайтеся до нас! Одяг «Garcia Jeans» поєднують в собі надійність, якість, стиль і оригінальний дизайн.