Facebook

Денім - це круто, а дабл денім - ще краще

З сезону в сезон денім на піку популярності. Легка джинсова блузка, елегантна спідниця чи класичні джинси — речі, які будуть доречними у будь-якому гардеробі та, мабуть, ніколи не вийдуть з моди. А що, коли в одному образі поєднати джинси зі ще одним джинсовим елементом? Спробуємо проекспериментувати та приміряти на себе образ дабл деніму. Тільки, аби виглядати по-справжньому стильно, необхідно дотримуватися певних правил. Отож, поїхали!

Геть невпевненість: міксуй кольори

Денім — це, перш за все, свобода, дух великого міста і невимушеності вулиць. Тому не варто намагатись штучно компонувати однотонні джинсові «костюми». Вони виглядають дешево і дещо вимушено. Віддайся фантазії, не соромся змішувати щонайрізноманітніші кольори і відтінки. Чудовим рішенням цього сезону є поєднання темно-синього з білим або зеленого з чорним. Спробуй сумістити стильні ботильйони на платформі з двокольоровим денімом.

Геть стандарти: міксуй структури

Дірки, різноманітні потертості, оригінальні принти, аплікації, плями, «рокерські» шипи, дизайнерські замки-блискавки, ґудзики та всілякі особливості текстури тканини. Як професійний фокусник хвацько жонглює кеглями, так справжній модник має жонглювати атрибутами деніму. Тільки не треба переборщувати. Пам’ятай, хороший образ завжди вивірений та лаконічний і за формою, і за змістом.

Стильно виглядає мікс світлих відтінків текстур з темними. Крім цього, варто звернути увагу на поєднання вузьких темних джинсів із яскравою блузкою оверсайз. Одним словом, гасло «додай індивідуальності у свій образ» має стати особистим кредом кожного, хто хоче виглядати дійсно розкішно.                                       

Не треба так: уникай денім аксесуарів

В офіс чи на вечірку, у кіно або на прогулянку — денім всюдисущий. Одного чого ніколи не варто робити — то це поєднувати джинсовий одяг зі взуттям, сумками або шапками із деніму. Просто повір нам на слово і ніколи цього не роби. Вивірена геометрія кольорового деніму не потребує додаткових аксесуарів.

Коли бракує ідей: кілька луків на щодень

Не знаєш, що одягнути? Чорні скінні-джинси та блузка із блакитного деніму стане, мабуть, одним із найпрактичніших рішень сезону. Ще одне класне поєднання: світлі широкі джинси із яскравим топом простого крою. Це буде стильно і комфортно водночас.

Насправді  зовсім недивно, що дабл денім знову в тренді, оскільки останнім часом відчуваємо все більше тяжіння модних настроїв до простоти і комфорту. Це так приємно, коли в одному наряді можна прийти на роботу, а потім не переодягаючись, погуляти з другом і навіть встигнути на побачення з новим бойфрендом або дівчиною.                                                              

І так, як ви зрозуміли, лихоманка дабл деніму не залишила осторонь і чоловічу моду. Джинси, яскрава футболка-поло і темний піджак із деніму — один із найбільш популярних чоловічих образів на сьогодні.

Диявол ховається у деталях і носить GARCIA JEANS

Ми завжди наголошуємо на тому, що вишенькою будь-якого образу є деталі. Пара стильних підборів, яскравий бомбер або блейзер, зручний рюкзак — прояви рішучість та фантазію, вибір за тобою.