Facebook

Поради за доглядом

Звичайно, ви хочете зберегти ваші улюблені джинси красивими якомога довше. Щоб допомогти вам у цьому, ми дамо вам кілька корисних порад і рекомендацій з прання (або його відсутності)!

Щоб ваші джинси залишалися красивими якомога довше, краще не прати їх взагалі, або, принаймні, прати їх якомога менше. Звичайно, на джинсах може бути пляма або небажаний запах; для цього ви можете повісити джинси на свіжому повітрі, покласти їх в холодильник на ніч або повісити в душовій кабіні. Якщо повісити джинси на свіжому повітрі, зникнуть всі небажані запахи, бактерії будуть вбиті в холодильнику, а також вони можуть зникнути в душовій кабіні через пар.
Якщо ви все ж таки хочете випрати джинси, використовуйте наступні поради з прання.

Поради з прання
• Спочатку прочитайте етикетку на ваших джинсах; інструкції можуть відрізнятися для кожного виду джинсів.
• Переконайтеся, що всі кишені порожні, щоб не утворилося плям або тріщин.
• Виверніть джинси навиворіт і закрийте ґудзики та блискавки. Таким чином ви уникнете пошкодження, і прання призведе до меншої втрати кольору.
• Періть світлі й темні джинси окремо, щоб запобігти зміні кольору. Також краще прати джинси окремо від іншого одягу.
• Ніколи не використовуйте більше рекомендованої кількості миючого засобу. Зазвичай це вказується на упаковці миючого засобу. Ви також можете прати джинси за допомогою спеціальних миючих засобів для джинсів. Також краще прати рідким миючим засобом, ніж порошком.
Зверніть увагу: не всі джинси підходять для використання кондиціонера тканин; перевірте це на етикетці ваших джинсів.
• Повісьте джинси на поясі, бажано не під прямими променями сонця. Джинси висять на сонці? Повісьте їх навиворіт, щоб запобігти зміні кольору.
• Не кладіть джинси в сушарку. Це може привести до знебарвлення та усадки джинсів. Якщо ваші джинси містять еластан, він може пошкодитися через сушіння, так що ваші джинси більше не будуть щільно прилягати та сходитися.

Темний денім
Оскільки джинси з темного деніму виділяються через темний колір індиго, важливо випрати ці джинси перед тим, як надіти. На відміну від інших ваших джинсів! Виконайте наступні кроки, щоб випрати джинси з темного деніму:
• Періть джинси без миючого засобу та без іншого одягу, щоб на ньому не залишилося плям.
• Додайте чашку натурального оцту. Це допомагає зберегти барвник індиго в тканини, не виділяючи його.
• Може статися, що ваші джинси і раніше неприємно пахнуть після прання. В такому випадку ви можете замочити джинси в холодній воді з додаванням склянки натурального оцту або кухонної солі. Після цього важливо знову випрати джинси (без миючого засобу)!


Джинси з покриттям
Джинси з покриттям – це джинси, оброблені воскоподібним пігментом, що надають їм «восковий» вид. Покриття може повільно бліднути при носінні, тому важливо прати ці джинси якомога рідше. Це збереже блиск джинсів довше. Якщо ви все ж вирішили прати ці джинси, робіть це з рідким миючим засобом і виверніть їх навиворіт!