Facebook

Оздоблення

Перш ніж ваші штани надійдуть в магазин, виконується ще досить багато операцій. Ви коли-небудь чули про ефект зношеності, темний денім, дряпання або віскерси? Тут ми розповімо про всі види процесів, які проходять джинси GARCIA!

Екологічні методи прання
Джинси, які щойно вийшли з виробництва, все ще є «сирими» і необробленими, але їх рідко продають таким чином. Після виробництва джинсам часто надають ефект зношеності або темного деніму у великих пральних машинах. Наші фабрики використовують озонові технології для прання джинсової тканини. Ця процедура забезпечує на 75% менше споживання води на одиницю одягу. 

Ефект зношеності
При надаванні ефекту зношеності джинси перуть із пемзою, надаючи їм вінтажного виду. Чим більше гравій, тим грубіше ефект зношеності.

 

 

 

Темний денім

Темний денім – це дуже коротке прання при 45 °С без додаткових добавок, завдяки чому зберігається темний колір індиго.

Дряпання
Щоб надати джинсам ефект зношеності або вінтажності, їх часто додатково обробляють вручну, завдяки чому джинси виглядають трохи крутіше.

Лазер
Лазерна технологія – це новий спосіб обробки. Цього ж ефекту можна досягти за допомогою лазера, що не завдає шкоди навколишньому середовищу.

Ефект мармуру
Щоб створити мармуровий ефект, кожну пару джинсів закріплюють вручну за допомогою зав'язки, а потім перуть. Тому джинси згортаються в різних місцях, створюючи темні і більш світлі смуги.

Віскерси
Віскерси на брюках – це вінтажні ефекти в зоні зморшок навколо застібки-блискавки і колін. Цей ефект може бути досягнутий тим же методом, що і для ефекту мармуру, але також за допомогою зіскрібка або лазера.

Ефект 3D
На багатьох джинсах GARCIA ефект 3D можна побачити на бічному шві поряд з передніми кишенями. Щоб створити цей ефект, складки вручну фіксуються щипцями, потім ці складки обприскують спреєм для фіксації, а потім джинси поміщають в піч. Це утримує складки на місці навіть після багаторазового прання.

Зруйновані джинси
Стиль, відображений в джинсах протягом ряду років, це «зруйновані джинси». Зношені плями робляться різними способами, наприклад, на кишені, на задніх кишенях і на стегні. Це робить білі дроти видимими, після чого іноді створюється невеликий отвір. Щоб дірка на джинсах не була занадто велика, джинси також ремонтують зигзагоподібним рядком після руйнування. Ця техніка називається stitch & repair (прострочення та ремонт).