Facebook

Хто ми

GARCIA JEANS- бренд для сучасних і впевнених у собі особистостей, які насолоджуються життям, яка наповненаазартом, задоволенням і характером - тим, що ми називаємо гарним життям.

GARCIA JEANS реалізує справжню італійську джинсову моду за чесною ціною. Ми даємо споживачам максимум цінностей і характер. Ми повністю відкриті у всьому, що ми робимо, створюючи при цьому 100% надійність нашим партнерам і 100% задоволення нашим клієнтам.

Наша місія відображає наш характер. В першу чергу ми хочемо щоб наш клієнт був у захваті. У той же час ми хочемо розвивати бізнес і відносини з нашими партнерами.

Разом ми робимо бренд GARCIA JEANS провідним брендом в Європі. З командою, яка складається з самих творчих і повних рішучості фахівців, партнерською мережею глобального масштабу і широкої асортиментної лінії, ми піднімаємо наш бренд на якісно новий рівень. Ми пишаємося цим.

Наша стратегія

Ми досягнемо нашу місію і бачення, роблячи те, що ми завжди робили: дозволяємо нашому характеру керувати кожним рішенням, які ми приймаємо.

Все що ми робимо, виходить від простого поняття, що хороший дизайн належить всім нам.

Ми вкладаємо всю нашу пристрасть до сім'ї, друзів, життя і любові в кожний продукт, який ми робимо, з кінцевою метою привести в захват і подарувати гарний настрій кожному, хто є споживачем нашого бренду.
Кожне рішення ми приймаємо, грунтуючись на наших цінностях, переконаннях і нескінченних пошуках прекрасного життя.