Аксесуари

Шапка
1,069 грн 641 грн
Шапка
1,069 грн 641 грн
Шарф
1,229 грн 737 грн
Шарф
1,229 грн 737 грн
Шарф
1,049 грн 629 грн
Шарф
1,049 грн 629 грн
Шарф
1,469 грн 881 грн

Жіночі аксесуари: актуальні моделі та фасони

З давніх часів жінки будь-якого віку прикрашають себе всілякими дрібницями. Саме поняття «аксесуари» з'явилося значно пізніше, ніж численні деталі, намиста, браслети, кільця, а згодом і хустки, шарфи чи шапки з рукавичками.

Жіночі аксесуари виконують одночасно кілька різнопланових завдань:

 • Завершення образу, надання йому цілісності, об'єднання загальною концепцією розрізнених елементів;
 • Розстановка акцентів, привертання уваги до переваг та приховування недоліків;
 • Практичність, адже модні шапки і шарфи не тільки добре виглядають, але і рятують від холодів;
 • Різноманітність, що дозволяє за допомогою набору аксесуарів постійно створювати різні образи на основі одного і того ж одягу.

Використовуючи просту базу та аксесуари, можна з мінімальними зусиллями і витратами створювати повсякденні, ділові, святкові, романтичні чи будь-які інші образи, від найлаконічніших до самих невимушених або недбалих.

Як правильно обрати та купити жіночі аксесуари?

Виглядати чарівно і відчувати себе комфортно в осінньо-зимовий період завжди складніше. Цьому сприяє об'ємний зимовий одяг, багатошаровість, куртки, теплі зимові шапки та безліч інших деталей. Врятувати ситуацію може тільки продуманий і правильний вибір всього, аж до дрібниць.

Вибираючи будь-які аксесуари, насамперед важливо визначитися:

 • З бажаним стилем і власним самовідчуттям;
 • З необхідним стилем, у зв'язку з роботою, способом життя або іншими чинниками;
 • З базовими уподобаннями, на кшталт готовності носити яскраві речі.

Вибір жіночих шапок практично не обмежений. Роками в тренді залишаються прості в'язані шапки, однотонні або різнокольорові, з декором або без. Для витончених леді підійдуть берети або стильні фетрові капелюхи. Цікаво виглядають навіть модні шапки вушанки, включаючи яскраві молодіжні, оформлені кольоровим хутром.

З жіночими шарфами все ще простіше. Це може бути вузький довгий шарф, широкий коротший шарф, хомут або інші варіанти. Основні критерії тут – матеріал, його щільність і забарвлення.

Як носити стильні жіночі шарфи, шапки та інші аксесуари?

Вибираючи, як носити стильні жіночі шарфи, шапки і рукавиці, необхідно врахувати кілька нюансів:

 • Ідентичні матеріали та фактури завжди поєднуються краще. Звичайно, можна підібрати цікаву комбінацію шкіри, вовни та хутра, але такий варіант – швидше виняток з статистики.
 • Аксесуари повинні бути доречними. Хутряна шапка дивно виглядає з яскравим молодіжним пуховиком, а весела і кольорова в'язана – з класичної шубою.
 • Аксесуари повинні поєднуватися за розміром. Невеликий капелюх можна доповнити об'ємним шарфом, який абсолютно не буде гармоніювати з об’ємним, широким капелюхом.
 • Кольори підбираються з урахуванням гардероба. Обережніше слід бути з образами, витриманими повністю в одному кольорі, щоб це виглядало дійсно стильно, а не безглуздо. Класика завжди гармонує з класикою. Використовуючи незвичайні кольорові комбінації, можна об'єднати їх загальної фактурою або іншими деталями.

Ми пропонуємо купити жіночі шапки, шарфи та інші аксесуари нашого виробництва. При їх виготовленні ми поєднуємо накопичений досвід з сучасними технологіями і напрацюваннями для досягнення максимальної якості, щоб речі «Garcia Jeans» носилися довго і з задоволенням.