Аксесуари для жінок

Жіночі аксесуари: актуальні моделі та фасони

З давніх часів жінки будь-якого віку прикрашають себе всілякими дрібницями. Саме поняття «аксесуари» з'явилося значно пізніше, ніж численні деталі, намиста, браслети, кільця, а згодом і хустки, шарфи чи шапки з рукавичками.

Жіночі аксесуари виконують одночасно кілька різнопланових завдань:

 • Завершення образу, надання йому цілісності, об'єднання загальною концепцією розрізнених елементів;
 • Розстановка акцентів, привертання уваги до переваг та приховування недоліків;
 • Практичність, адже модні шапки і шарфи не тільки добре виглядають, але і рятують від холодів;
 • Різноманітність, що дозволяє за допомогою набору аксесуарів постійно створювати різні образи на основі одного і того ж одягу.

Використовуючи просту базу та аксесуари, можна з мінімальними зусиллями і витратами створювати повсякденні, ділові, святкові, романтичні чи будь-які інші образи, від найлаконічніших до самих невимушених або недбалих.

Як правильно обрати та купити жіночі аксесуари?

Виглядати чарівно і відчувати себе комфортно в осінньо-зимовий період завжди складніше. Цьому сприяє об'ємний зимовий одяг, багатошаровість, куртки, теплі зимові шапки та безліч інших деталей. Врятувати ситуацію може тільки продуманий і правильний вибір всього, аж до дрібниць.

Вибираючи будь-які аксесуари, насамперед важливо визначитися:

 • З бажаним стилем і власним самовідчуттям;
 • З необхідним стилем, у зв'язку з роботою, способом життя або іншими чинниками;
 • З базовими уподобаннями, на кшталт готовності носити яскраві речі.

Вибір жіночих шапок практично не обмежений. Роками в тренді залишаються прості в'язані шапки, однотонні або різнокольорові, з декором або без. Для витончених леді підійдуть берети або стильні фетрові капелюхи. Цікаво виглядають навіть модні шапки вушанки, включаючи яскраві молодіжні, оформлені кольоровим хутром.

З жіночими шарфами все ще простіше. Це може бути вузький довгий шарф, широкий коротший шарф, хомут або інші варіанти. Основні критерії тут – матеріал, його щільність і забарвлення.

Як носити стильні жіночі шарфи, шапки та інші аксесуари?

Вибираючи, як носити стильні жіночі шарфи, шапки і рукавиці, необхідно врахувати кілька нюансів:

 • Ідентичні матеріали та фактури завжди поєднуються краще. Звичайно, можна підібрати цікаву комбінацію шкіри, вовни та хутра, але такий варіант – швидше виняток з статистики.
 • Аксесуари повинні бути доречними. Хутряна шапка дивно виглядає з яскравим молодіжним пуховиком, а весела і кольорова в'язана – з класичної шубою.
 • Аксесуари повинні поєднуватися за розміром. Невеликий капелюх можна доповнити об'ємним шарфом, який абсолютно не буде гармоніювати з об’ємним, широким капелюхом.
 • Кольори підбираються з урахуванням гардероба. Обережніше слід бути з образами, витриманими повністю в одному кольорі, щоб це виглядало дійсно стильно, а не безглуздо. Класика завжди гармонує з класикою. Використовуючи незвичайні кольорові комбінації, можна об'єднати їх загальної фактурою або іншими деталями.

Ми пропонуємо купити жіночі шапки, шарфи та інші аксесуари нашого виробництва. При їх виготовленні ми поєднуємо накопичений досвід з сучасними технологіями і напрацюваннями для досягнення максимальної якості, щоб речі «Garcia Jeans» носилися довго і з задоволенням.