Чоловіча білизна

Чоловіча білизна: актуальні моделі та фасони

Чоловіча мода розвивається семимильними кроками і давно вже не поступається жіночій. Стосується це і нижньої білизни. Якщо раніше в ужитку були кілька однотипних моделей, то тепер чоловічі труси можуть бути практично будь-якими. Наприклад:

  • Брифи. Класичні плавки, самі звичайні й поширені. Відрізняються висотою посадки, кроєм і деталями. Підійдуть тим, хто любить білизну, що підтримує, та не любить надлишок тканини, як в боксерах або сімейках.
  • Боксери. Повсякденна модель, що буває вільною або облягає. Перші – більш довгі і злегка мішкуваті, другі – вузькі, але не тиснуть і не сковують рухів.
  • Боксери-брифи. Проміжний варіант, що ідеально підходить під спортивний одяг. Вони досить довгі і щільно прилягають, так що підійдуть активним чоловікам.
  • Хіпси. Нагадують укорочені прямокутні шорти. Одна з найбільш стильних і модних моделей останнього часу. Особливість крою – укорочений кроковий шов.

Крім того, зустрічаються джоки, бікіні, стрінги иа маса інших варіантів, включаючи термобілизну. Важливо – правильно підібрати їх, згідно ситуації.

Як правильно обрати та купити чоловічі труси?

Природно, основний критерій вибору чоловічої білизни – її якість. Кращою вважається натуральна бавовна, абсолютно екологічна, безпечна та не подразнююча. Наявність в складі невеликої кількості синтетичних волокон забезпечує еластичність і міцність.

Обов'язково важливо підбирати білизну за розміром, щоб нічого не давило, щоб не натирало і не завдавало дискомфорту. Універсальними для повсякденного носіння вважаються плавки і боксери. Більш специфічні моделі підійдуть по ситуації, і в залежності від того, під які штани вони надіті.

Неприпустимі навіть найменші дефекти. Всі шви повинні бути м'якими і акуратно обробленими, без дірок, проколів і ниток. Резинка повинна бути досить щільною, але при цьому не передавлювати і не перешкоджати природній циркуляції крові.

Найкраще відразу купити чоловічі труси для різних завдань: прості і практичні на кожен день, більш щільні і еластичні, з хорошою підтримкою для спорту, просторіші і вільні для сну. Вкрай важливо своєчасно міняти білизну дітям і підліткам, контролюючи, щоб вона завжди була виключно за розміром.

Під що вдягати різні види чоловічої білизни?

Фасони чоловічої білизни підбираються залежно від того, під що їх планується носити. Наприклад, закриті, але лаконічні бріфи зручні практично під будь-яким одягом, включаючи ділові та спортивні костюми. Брифи з низькою посадкою підійдуть під джинси або шорти із заниженою талією, а з високою – можуть злегка підтягти живіт.

Боксери – чоловічі труси універсального типу. Вільні боксери зручно носити з піжамними штанами, літніми шортами і мішкуватими брюками, а обтягуючі підійдуть навіть під вузькі джинси.

Щільні і еластичні хіпси добре підтримують і надають форму, так що виграшно виглядають під будь-яким одягом по фігурі. Вони здатні візуально скорегувати і підтягнути.

 У нас можна купити чоловічу білизну відмінної якості, для виробництва якої новітні технології поєднуються з власним досвідом, ручною роботою та індивідуальним підходом. Речі «Garcia Jeans» носяться довго і з задоволенням.