Аксесуари для чоловіків

Чоловічі аксесуари: актуальні моделі та фасони

Аксесуари з'явилися практично з часів появи людства. Хоча саме поняття сформувалося і набуло значення набагато пізніше, з давніх часів люди прагнули прикрашати себе, використовуючи різні деталі, обереги, намиста, кільця. З появою шапок, шарфів, рукавичок і ременів поняття чоловічих аксесуарів й зовсім вийшло на новий рівень.

Хороші аксесуари – це не бездумний декор. Вони виконують відразу кілька завдань:

  • Акцент. Яскраві і модні аксесуари дозволяють легко відвернути увагу від проблемних зон і привернути її до переваг.
  • Цілісність. На перший погляд розрізнений гардероб можна об'єднати грамотно підібраними деталями.
  • Різноманітність. Набір аксесуарів дозволить створити максимально велику кількість різнопланових образів на одній і тій же базі речей.
  • Функціональність. Теплі чоловічі шапки і шарфи надійно захистять від холодів і вітру, а штани зі стильним ременем ще краще сядуть по фігурі і не будуть сповзати.

При мінімумі зусиль аксесуари дозволяють докорінно змінити свій зовнішній вигляд і його сприйняття, надати образу невимушеності або суворості, недбалості або зібраності.

Як правильно обрати та купити чоловічі ремені, шапки, шарфи та інші аксесуари?

Вибираючи чоловічі шарфи, необхідно насамперед звертати увагу на матеріал і його щільність. Довжина, ширина і навіть фасон можуть варіюватися, а ось рівень захисту від морозу і вітру визначає, наскільки практичним і корисним буде аксесуар.

Безпрограшний тренд багатьох років – прості в'язані шапки. Вони досить лаконічні, універсальні і нейтральні. На кожен день підійдуть нейтральні темні або світлі тони, а для гарного настрою або активного відпочинку – яскраві, кричущі забарвлення і веселі візерунки. Можна звернути увагу на вушанки, хутряні та вовняні шапки, інші фасони, але їх доведеться акуратно підбирати під верхній одяг.

Окрема категорія – чоловічі ремені. Тут потрібно насамперед розібратися з призначенням. Для ділових брюк і строгих костюмів використовуються класичні варіанти, коли на кожен день можна сміливо експериментувати з матеріалами, декором, пряжкою, шириною чи кольорами. Нарівні з годинником, ремінь – один з найбільш показових і виразних чоловічих аксесуарів.

Як носити різні чоловічі аксесуари?

Вибираючи, як і з чим носити чоловічі шарфи, шапки, рукавички та інші дрібниці, необхідно врахувати кілька базових нюансів.

  • Матеріал. Найкраще поєднуються ідентичні матеріали. Хутряна шапка дивно виглядає з шовковою нашийною хусткою та тонкими шкіряними рукавичками.
  • Одяг. Класичний образ вимагає таких же класичних аксесуарів. Суворе пальто не поєднується з барвистими в'язаними шапками, а хутряна вушанка – з яскравим молодіжним пуховиком.
  • Розміри. Аксесуари повинні гармоніювати і врівноважувати один одного. Кілька масивних елементів поряд обтяжують образ, занадто дрібних – виглядають безглуздо. А ось акуратний капелюх з об'ємним шарфом цілком можуть зіграти на руку.

 Ми пропонуємо купити чоловічі ремені, шапки, шарфи чи інші аксесуари, при виготовленні яких сучасні технології поєднуються з накопиченим досвідом і ручною роботою. Речі «Garcia Jeans» носяться довго і з задоволенням.