Розпродаж чоловічих сорочок

Сорочка д.р.
Цена: 3,269 грн 980 грн
Сорочка д.р.
Цена: 2,029 грн 608 грн
Сорочка д.р.
Цена: 1,629 грн 488 грн
Сорочка д.р.
Цена: 2,449 грн 734 грн
Сорочка д.р.
Цена: 1,629 грн 488 грн
Сорочка д.р.
Цена: 2,029 грн 608 грн
Сорочка д.р.
Цена: 2,449 грн 734 грн
Сорочка д.р.
Цена: 2,029 грн 608 грн
Сорочка д.р.
Цена: 2,449 грн 734 грн
Сорочка д.р.
Цена: 2,029 грн 1,420 грн
Сорочка д.р.
Цена: 2,029 грн 608 грн
Сорочка д.р.
Немає в наявності
Сорочка д.р.
Цена: 2,029 грн 608 грн
Сорочка к.р.
Цена: 2,029 грн 608 грн
Розпродаж чоловічих сорочок в Україні

Сучасні модні тенденції дають чоловікам набагато більше свободи у виборі і носінні сорочок. Це вже давно невід'ємний атрибут повсякденного образу, а не виключно костюмна деталь гардеробу.

Класичні сорочки все ще в ходу для суворого дрескоду і офіційних заходів. Вони прості, в основному – однотонні, без кишень і декору. Їх заправляють в штани, поєднують з запонками і краватками. Спортивні сорочки категорично не носяться з класичним костюмом.

А ось повсякденні піджаки допускають щільні сорочки навіть з деніму. Під них підійдуть прості темні джинси – і цей варіант впишеться навіть в не надто суворий гнучкий робочий дрескод.

Також чоловічі сорочки носять зі светрами і шкіряними куртками. Важливо розрізняти тонку грань між креативним міксом стилів і несмаком. З повсякденними сорочками добре виглядають навіть чінос і подовжені шорти. А сорочки з підкатаними рукавами гармоніюють з неофіційними брюками або драними джинсами.

Легка недбалість у моді. Тому вільний крій, затишні тканини і м'які форми без чіткіх геометричних комірів і манжет – як ніколи в тренді. Тим більше, купити стильні сорочки тепер можна за вигідною знижкою.

Як вибрати чоловічі сорочки на розпродажі?

Головна складність при виборі сорочки на розпродажі – не прогадати з розміром. Щоб модель добре сиділа, вона повинна підходити відразу за кількома параметрами:

  • Комірець. Гарна сорочка повинна щільно застібатися, але при цьому не тиснути і залишатися комфортною для носіння. Ідеальний варіант – якщо між шиєю і коміром поміщається великий палець.
  • Рукав. Враховуйте плечову лінію та довжину рукава. В опущеному стані він повинен досягати згину великого пальця. Для класичних «костюмних» сорочок він виступає з-під піджака максимум на 1,5-2 см. Для моделей, розрахованих на підкати, зверніть увагу на якість виконання швів і наявність лямки для фіксації підворота.
  • Довжина. У заправленому стані сорочка не повинна вибиватися із штанів під час носіння. Довжина класичних моделей під костюми – стандартна. А ось повсякденні сорочки можуть бути вільними і подовженими. Вони візуально витягають силует і додають зросту.

Тому на сайті ми детально вказуємо розмірну сітку, щоб вам простіше було зорієнтуватися.

Питання та відповіді про знижки на чоловічі сорочки

  • Де купити чоловічі сорочки зі знижкою в Україні?

На сайті Garcia діє розпродаж чоловічих сорочок по Україні. Ми пропонуємо тільки стильні і модні речі, в яких італійська пристрасть поєднується з витонченим голландським дизайном і майстерністю.

  • Скільки коштують чоловічі сорочки на розпродажі?

У нас в магазині ви можете придбати чоловічі сорочки за ціною від 800 грн. Ми пропонуємо різні розміри, фасони і забарвлення. В основному, це повсякденні сорочки. Але можна знайти і більш стримані традиційні моделі. Знижки в каталозі доходять до 50%.

  • Що вибрати: повсякденні або класичні сорочки?

Це залежить від мети. Класичні моделі – строгі та створюються по конкретним вимогам і пропорціям. У повсякденному житті вони часто програють звичайним повсякденним сорочкам. Вони, в свою чергу, набагато різноманітніші: картаті, смугасті, кольорові, з принтами, вільні і приталені, подовжені і оверсайз.