Розпродаж чоловічих сорочок

Сорочка д.р.
2,029 грн 608 грн
Сорочка д.р.
1,629 грн 488 грн
Сорочка д.р.
2,449 грн 734 грн
Сорочка д.р.
1,629 грн 488 грн
Сорочка д.р.
2,029 грн 608 грн
Сорочка д.р.
2,449 грн 734 грн
Сорочка д.р.
2,029 грн 608 грн
Сорочка д.р.
2,029 грн 608 грн
Сорочка д.р.
2,449 грн 734 грн
Сорочка д.р.
2,029 грн 608 грн
Сорочка д.р.
2,029 грн 608 грн
Сорочка д.р.
2,029 грн 608 грн
Сорочка д.р.
2,029 грн 608 грн
Сорочка д.р.
3,269 грн 980 грн

Розпродаж чоловічих сорочок в Україні

Сучасні модні тенденції дають чоловікам набагато більше свободи у виборі і носінні сорочок. Це вже давно невід'ємний атрибут повсякденного образу, а не виключно костюмна деталь гардеробу.

Класичні сорочки все ще в ходу для суворого дрескоду і офіційних заходів. Вони прості, в основному – однотонні, без кишень і декору. Їх заправляють в штани, поєднують з запонками і краватками. Спортивні сорочки категорично не носяться з класичним костюмом.

А ось повсякденні піджаки допускають щільні сорочки навіть з деніму. Під них підійдуть прості темні джинси – і цей варіант впишеться навіть в не надто суворий гнучкий робочий дрескод.

Також чоловічі сорочки носять зі светрами і шкіряними куртками. Важливо розрізняти тонку грань між креативним міксом стилів і несмаком. З повсякденними сорочками добре виглядають навіть чінос і подовжені шорти. А сорочки з підкатаними рукавами гармоніюють з неофіційними брюками або драними джинсами.

Легка недбалість у моді. Тому вільний крій, затишні тканини і м'які форми без чіткіх геометричних комірів і манжет – як ніколи в тренді. Тим більше, купити стильні сорочки тепер можна за вигідною знижкою.

Як вибрати чоловічі сорочки на розпродажі?

Головна складність при виборі сорочки на розпродажі – не прогадати з розміром. Щоб модель добре сиділа, вона повинна підходити відразу за кількома параметрами:

  • Комірець. Гарна сорочка повинна щільно застібатися, але при цьому не тиснути і залишатися комфортною для носіння. Ідеальний варіант – якщо між шиєю і коміром поміщається великий палець.
  • Рукав. Враховуйте плечову лінію та довжину рукава. В опущеному стані він повинен досягати згину великого пальця. Для класичних «костюмних» сорочок він виступає з-під піджака максимум на 1,5-2 см. Для моделей, розрахованих на підкати, зверніть увагу на якість виконання швів і наявність лямки для фіксації підворота.
  • Довжина. У заправленому стані сорочка не повинна вибиватися із штанів під час носіння. Довжина класичних моделей під костюми – стандартна. А ось повсякденні сорочки можуть бути вільними і подовженими. Вони візуально витягають силует і додають зросту.

Тому на сайті ми детально вказуємо розмірну сітку, щоб вам простіше було зорієнтуватися.

Питання та відповіді про знижки на чоловічі сорочки

  • Де купити чоловічі сорочки зі знижкою в Україні?

На сайті Garcia діє розпродаж чоловічих сорочок по Україні. Ми пропонуємо тільки стильні і модні речі, в яких італійська пристрасть поєднується з витонченим голландським дизайном і майстерністю.

  • Скільки коштують чоловічі сорочки на розпродажі?

У нас в магазині ви можете придбати чоловічі сорочки за ціною від 800 грн. Ми пропонуємо різні розміри, фасони і забарвлення. В основному, це повсякденні сорочки. Але можна знайти і більш стримані традиційні моделі. Знижки в каталозі доходять до 50%.

  • Що вибрати: повсякденні або класичні сорочки?

Це залежить від мети. Класичні моделі – строгі та створюються по конкретним вимогам і пропорціям. У повсякденному житті вони часто програють звичайним повсякденним сорочкам. Вони, в свою чергу, набагато різноманітніші: картаті, смугасті, кольорові, з принтами, вільні і приталені, подовжені і оверсайз.